Ailehekimi.org Yayında!

Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği tarafından, tüm aile hekimlerine ücretsiz olarak ulaştırılmak üzere üç ayda bir yayınlanacak olan aktüel içerikli Oksijen Mag’ın ilk sayısı aile hekimlerine ulaşmış ve Oksijen Mag’ın dijital versiyonu olan, aile hekimlerinin sosyal ve mesleki paylaşımlarda bulunacağı, aynı zamanda aktüel konularda aile hekimlerine hitap edecek E-Oksijen Mag, ailehekimi.org adresinde yayın hayatına başlamıştır.

Dergi ve ailehekimi.org ile ilgili tüm görüş, öneri ve eleştirileri info@ailehekimi.org e-posta adresine ileterek aile hekimleri için hazırlanan bu platformun geliştirilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Ailehekimi.org Yazarlarını Arıyor!

Aile hekimlerinin sosyal paylaşım platformu olan ailehekimi.org‘u, değerli aile hekimlerimizin katkıları ile bir adım ileri götürerek aile hekimlerinin buluşma noktası haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

Bu sebeple, yazar olmak isteyen aile hekimlerimizden görüş ve düşüncelerini konu ayrımı yapmaksızın bizlere ulaştırmasını ve sayelerinde diğer aile hekimlerinin de kıymetli bakış açılarından faydalanmasını istiyoruz.

Platformda yazar olmak için, info@ailehekimi.org e-posta adresine konu ile ilgili e-posta göndermeniz yeterlidir.

Ailehekimi.org – Aile Hekimlerinin Sosyal Paylaşım Platforumu

керамическая сковорода вокдля айфона приложения

Posted in: